امروز: سه شنبه 28 دی 1395
دسته بندي محصولات
عضويت و ورود کاربران
بلوک کد اختصاصي

پروپوزال گرایش به خودکشی و نشانگان اختلالات روانی در معتادان به مواد مخدر

پروپوزال گرایش به خودکشی و نشانگان اختلالات روانی در معتادان به مواد مخدردسته: روانشناسی و علوم تربیتی
بازديد: 24 بار
فرمت فايل: doc
حجم فايل: 105 کیلوبایت
تعداد صفحات فايل: 13

پروپوزال گرایش به خودکشی و نشانگان اختلالات روانی در معتادان به مواد مخدر


پروپوزال گرایش به خودکشی و نشانگان اختلالات روانی در معتادان به مواد مخدر

عنوان پایان نامه به انگلیسی:

Compare the level of aggression, tendency to suicide and mental disorders syndrome in drug addicts, stimulating and normal community

کلمات کلیدی: سطح پرخاشگری، گرایش به خودکشی، نشانگان اختلالات روانی، مواد مخدر، مواد محرک

پرسش اصلی پژوهش : آیا بین سطح پرخاشگری، گرایش به خودکشی و نشانگان اختلالات روانی در معتادین به مواد مخدر، محرک و افراد بهنجار تفاوت وجود دارد.

بیان مسئله:

اعتیاد1 پدیده­­ای است که از زمان­های دور در جوامع بشری وجود داشته است و در حال حاضر نیز به موازات پیشرفت­­­های علمی و افزایش غیر قابل تردید سطح شعور و اگاهی مردم همچنان در حال گسترش می­باشد و هر ساله افراد زیادی را به دام خود می­کشد. اعتیاد تنها جنبه فردی ندارد بلکه یک آسیب اجتماعی نیز محسوب می­شود و علاوه بر تهدید سلامت جسم و روان افراد بر جنبه­های اجتماعی و اقتصادی جامعه نیز اثرات زیان آور غیر قابل جبرانی وارد می­سازد (احمدوند، 1377).       

امروزه استعمال به مواد مخدر یکی از چالش­های مهم سلامت عمومی است که همه جوامع با آن رو به رو هستند و یکی از معظلات عمدۀ بهداشتی که گروه­های جمعیّت مختلفی را مورد تهدید قرار می­دهد و بعد از بحران نابودی محیط زیست، بحران بمب اتمی و بحران فقر به عنوان چهارمین بحران جهان  مطرح است. در واقع گسترۀ مواد مخدر آن چنان است که پیر و جوان، مرد و زن، داغدار این شعلۀ سوزانده شده­اند. مصیبتی که زندگی میلیون­ها انسان را ویران و سرمایۀ کلان ملی را صرف مبارزه و یا جبران صدمات ناشی از آن می­نماید (احمدوند، 1377).

اعتیاد به سوء مصرف مواد محرک در میان جوانان، یکی از معضلات بهداشتی­- اجتماعی و اقتصادی جهان امروز است که  تاثیر مستقیمی بر سلامتی آنها دارد  (دلاوری و همکاران،  2006). بر اساس مطالعات انجام شده، این مواد موجب تغییر در سطح هوشیاری شده و تمایلات عاطفی و احساسی فرد را افزایش می­دهد. بروز توهمات بینایی به همراه اختلال در تمرکز و تصمیم­گیری به دنبال مصرف مواد  محرک امری محتمل است و درک زمان و فضا برای مصرف­کنندگان، تغییر می­کند (سیّد فاطمی و همکاران، 2007). احساس غیر واقعی قدرت و موفقیت، تمایلات خودکشی و دیگرکشی و همچنین وابستگی شدید روانی از دیگر عوارض مصرف این مواد می­باشد (پورافکاری و همکاران،  2007).


  1. Addiction

قيمت فايل فقط 10,000 تومان

خريد

برچسب ها : پروپوزال گرایش به خودکشی و نشانگان اختلالات روانی در معتادان به مواد مخدر , پروپوزال گرایش به خودکشی و نشانگان اختلالات روانی در معتادان به مواد مخدر , گرایش به خودکشی و نشانگان اختلالات روانی در معتادان به مواد مخدر , خودکشی و نشانگان اختلالات روانی , معتادان به مواد مخدر

لطفا پيش از اقدام به خريد نکات زير را به دقت بخوانيد:

1) تمامي فايل هاي سيستم داخل فايلهاي فشرده rar و يا zip قرار دارند. براي باز کردن فايل ها بايد حتما نرم افزار winrar در سيستم شما نصب باشد (براي دانلود وين رار مي توانيد از سايتهاي اينترنتي که اين نرم افزار را بصورت رايگان ارائه مي دهند استفاده کنيد.)

2) پيش از خريد، تمامي توضيحات را به دقت بخوانيد ، فايل دانلودي شما طبق توضيحات ارائه شده در بالا مي باشد ( نه کمتر و نه بيشتر )

3) قبل از دانلود از انتخاب خود مطمئن شويد ، عودت مبلغ فايل ممکن نيست.

4) پس از خريد به هيچ عنوان اقدام به خريد مجدد نکنيد مگر آنکه خريد شما با خطا روبرو شده باشد ، در صورت خريد مجدد امکان عودت وجه ميسر نمي باشد.

5) لينک دانلود بلافاصله پس از پرداخت قابل مشاهده خواهد بود درصورتي که در دانلود نا موفق بوديد از طريق ايميل خود اقدام کنيد ( لينک دانلود به ايميلتان نيز ارسال ميشود).

6) اگر ايميل فرستاده شده در پوشه اسپم قرار داشت آنرا به اينباکس ايميلتان انتقال دهيد تا لينک دانلود فعال شود.

براي ارتباط با پشتيباني از راههاي زير اقدام کنيد:

info@cero.ir

cero.ir@yahoo.com

cero.poshtibani@gmail.com

فرم تماس با ما

شماره تماس : 09010318948 (ارسال پيامک)

عنوان فايل و آدرس ايميل خود بصورت پيامک ارسال کنيد.

تلگرام: https://telegram.me/poshtibani_cero

نظرات کاربران در مورد اين کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر